Hakkımızda Koleksiyon Aksesuar Görsel Galeri Döşeme & Kalite Haberler İletişim
Koleksiyon
 
Koleksiyon

Bir kütleye form vermek, düşündüğünü uygulayabilmek ve çözümlemek bir zanaatkârın değil, sanatkârın üstün meziyetlerine bağlıdır. Designfloor, ürünlerini tasarlarken simyacı titizliği ile çalışır. Tasarlanan her eserde; 150 yıllık ağaçların, dokuları ve hareleri vardır. Doğanın ketum parçaları eğilir, bükülür ve uzman tasarımcılarımız tarafından yeniden yorumlanır.

Designfloor, parke dünyasındaki heykeltıraştır. Parke sanatının görkemini gözler önüne seren, hafızanızı görüntünün ötesine geçiren, harikulade tasarımları ile algıda seçicilik yaratan bir heykeltıraştır, adeta...

 

Parke sanatının anatomik şifrelerini kulağınıza ve kalbinize fısıldar. Her tasarımın; renk, biçim, yoğunluk gibi formel etkilerinin yanında; derin bir şiirselliği ve ruhu vardır.
Parke figürlerine bu canlılığı veren şey ise; figürlerin fiziksel yoğunluğudur. Laminat parke, duru güzelliği ve görkemi ile modern hayatların vazgeçilmez bir parçasıdır.
Yaşam alanlarına, derin bir dekor algısı katarak, her kıvrımın ayrı bir öyküsü olduğunu anlatır. Designfloor, sıkıştırılarak yüksek yoğunluğa ulaştırılmış ağaç bileşenlerine; yaşam verir, hareket ettirir, desenler dokur ve onları benzersiz formlara sokar.

Designfloor, çok uzaklara gitseniz bile; çekim alanının dışına çıkamayacağınız yaşam alanları sunar. Bitkilerin fotosentezi, doğa için ne kadar değerli ise; bizim için de sizin sağlıklı nefes alıp vermeniz o kadar değerli...

Designfloor'un tüm sağlık sertifikalarına sahip ürünleriyle, sadece hayatın keyfini sürün…
 
 
 
 
 
 
         
 
 
         
 
 
         
       
         
         
KATEGORİLER
GİZLİLİK & KULLANIM
Laminat Parke Nedir?
Koleksiyon
Sıkça Sorulan Sorular
Görsel Galeri
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
KURUMSAL
Hakkımızda
Haberler
İletişim
Müşteri Hizmetleri
Genel Kurallar
FacebookTwitterInstagramPinterest