Hakkımızda Koleksiyon Aksesuar Görsel Galeri Döşeme & Kalite Haberler İletişim
Genel Kurallar
 
Genel Kurallar
"Nasıl Alışveriş Yaparım" bölümünde anlatıldığı biçimde ürünün siparişinin verilmesini takiben, "Nasıl Öderim" bölümündeki açıklamalara uygun olarak ödeme yapıldıktan sonra, ürün DESIGNFLOOR tarafından teslimata hazır hale getirilerek, kargo tarafından 72 saat içinde teslim edilir.

Teslimatlar kargo görevlileri tarafından yapılır.Siparişler UPS kargo şirketi ile gönderilir, iade ya da değişim işlemlerinde müşteri UPS kargo firması aracılığı ile gönderdiği takdirde kargo ücreti DESIGNFLOOR tarafından karşılanır.Teslimat şahsın kendisi veya birinci dereceden akrabalarına kimlik ibrazı ve imza karşılığı sonucunda yapılır.

Aldığınız ürünün fiyatı, KDV ve diğer tüm masrafları faturanıza yansıtılacaktır.

Tüketici mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren 7 iş gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar.Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

İade edilen ürünlerin paketleme ve nakliye ücretleri geri ödenmeyecektir. Ürün kullanılmamış ve orjinal ambalajında iade edilmelidir. Müşteriye para iadesi 10 iş günü aşmayacak şekilde ancak müşterinin ödeme yöntemine bağlı olarak iade edilecektir.

Müşterinin ikamet ettiği yere bakılmaksızın bütün ödemeler TL üzerinden yapılacaktır diğer para birimleri kabul edilmeyecektir. Satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullanılacak kredi kartları DESIGNFLOOR tarafından kabul edilen kredi kartlarından biri olmalıdır, diğer kredi kartlarından tek çekim yapılır.

Yurtdışından ve KKTC den verilen siparişlerin kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Satın alma işlemine giren kişiler reşit ya da en az 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.

Geçerli siparişin işlemlerinin tamamlanması için gerekli çalışmalar en kısa sürede tamamlanacaktır. Ancak satış işleminden önce veya sonra meydana gelebilecek teknik veya insan hatasından kaynaklanan sorunlardan dolayı yaşanan gecikmelerden DESIGNFLOOR sorumlu değildir.

DESIGNFLOOR tamamlanmış veya tamamlanma potansiyeli olan siparişi çeşitli nedenlerden dolayı iptal etme hakkını saklı tutar.

DESIGNFLOOR herhangi bir telefon numarası ,müşteri numarası veya elektronik posta adresinin sisteme girişini engelleme hakkını saklı tutar.

DESIGNFLOOR ürün fiyatını önceden belirleme ve durdurma hakkına sahiptir. Fiyat ve fiyat seviyesini müşterilerle paylaşma hakkını saklı tutar.

Tüm ürün ve servis fiyatları uygulanabildiği yerlerde KDV dahildir. DESIGNFLOOR müşterilerine ürünün dağıtımında fiyatla ilgili tüm detayları fatura üzerinde bildirmekle yükümlüdür.

Sipariş veren her müşteri sözleşme şartlarını ve koşullarını kabul eder. Müşteri geçerli sipariş için ürün fiyatı,KDV ,paketleme ve dağıtım ücretlerine eşit veya altında toplam ücreti ödemeyi kabul eder

İzlenme şartları ve koşullarından her hangi birisinin, herhangi bir zamanda uygulanamamasından sözleşmenin diğer şart ve koşulları etkilenmez

DESIGNFLOOR hilel
KATEGORİLER
GİZLİLİK & KULLANIM
Laminat Parke Nedir?
Koleksiyon
Sıkça Sorulan Sorular
Görsel Galeri
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
KURUMSAL
Hakkımızda
Haberler
İletişim
Müşteri Hizmetleri
Genel Kurallar
FacebookTwitterInstagramPinterest