Hakkımızda Koleksiyon Aksesuar Görsel Galeri Döşeme & Kalite Haberler İletişim
Bayilik Talebi

DESIGNFLOOR Türkiye ve Orta Asya'nın tamamında sahip olduğu dünya markalarının distribütörlük ağını bayiliklerle beraber karşılıklı kazanç ilkesiyle büyütmeye devam ediyor.

ASLAN YAPI 1997'den beri yürüttüğü, son yıllarda Designfloor markasının desteklediği perakende satış birikimini aynı zamanda toptan olarak kurumsal müşterilerinin de hizmetine sunmaktadır. ASLAN YAPI geçmiş tecrübe birikimi olan hizmeti, kalitesi ve marka güvencesi ile yapılarını, inşaatlarını, projelerini ve mekânlarını belirli bir kalitenin üstüne taşımayı hedefleyenler için her zaman doğru adres olmuştur.

Bu anlamda ASLAN YAPI beraberce kazanç sağlayayabileceği yeni bayiler ile görüşmelerini hızla devam ettirmektedir. ASLAN YAPI'nın sahip olduğu dünya markalarının yetkili satıcısı olmakla, size firmamız tarafından, rekabetçi fiyatlar ,kapsamlı pazar desteği, uzun süreli iş ilişkisi, hızlı ve güvenli bir hizmet sağlanacaktır. ASLAN YAPI sahip olduğu markalar ile alakalı, bayilerine sunduğu birçok avantajdan dolayı özellikle Türkiye ve Orta ASYA pazarında tercih edilir konuma gelmiştir.

 

   
Firma Adı *    
Vergi Dairesi *    
Vergi No *    
Telefon *    
TC Kimlik No *    
Ad Soyad *    
E-Posta *      
Cinsiyet *    
Ülke *      
Şehir  *      
İlçe    
Posta Kodu    
Adres  
Şifre  *      
Şifre Tekrar *    
     
Güvenlik Kodu *    
 


KATEGORİLER
GİZLİLİK & KULLANIM
Laminat Parke Nedir?
Koleksiyon
Sıkça Sorulan Sorular
Görsel Galeri
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
KURUMSAL
Hakkımızda
Haberler
İletişim
Müşteri Hizmetleri
Genel Kurallar
FacebookTwitterInstagramPinterest